Piękna i jędrna skóra to marzenie wszystkich Pań!
Odwieczne dążenie całego Damskiego Świata do realizacji tych marzeń najlepiej widać w witrynach ekskluzywnych sklepów kosmetycznych, w marketach, salonach, galeriach i nawet w byle jakich przydrożnych kioskach.

Filozofia marketingowców i klientek jest prosta - Kto smaruje ten ma.
Na chłopski rozum wszystko Ok.
Skóra ma być piękna - trzeba pomazać, pomasować, posmarować, pomalować - wszystkie Panie.
Niektóre Panie idą dalej - botoks, skalpel, nóż i inne narzędzia tortur.
Czego to się nie zrobi dla urody...

Tymczasem rozsądek podpowiada, że skóra przede wszystkim musi być Zdrowa.

Poszukaliśmy i wyszło że Liposomalna Witamina C w skórze, tak jak w każdej innej komórce organizmu, odgrywa ogromną rolę.

Dalej przedruk ze strony www.vitallabs.pl

NAJNOWSZE BADANIE UNIKALNEGO I WYSOCE WYDAJNEGO SUPLEMENTU ALTRIENT®C WYKAZAŁY JEGO OSZAŁAMIAJĄCE, 
NATURALNE WŁAŚCIWOŚCI OPÓŹNIAJĄCE STARZENIE SIĘ SKÓRY.

Badanie udowodniło, iż w zaledwie kilka tygodni możliwe jest znaczne wzmocnienie i poprawa stanu skóry w sposób całkowicie naturalny. W porównaniu z innymi produktami na rynku, ten niezwykły suplement jest w stanie dostarczyć skórze znacznie większą ilość witaminy C, pobudzając naturalną produkcję kolagenu i tym samym pomagając przezwyciężyć oznaki starzenia się skóry.

Najnowsze, 16 tygodniowe badanie kliniczne przeprowadzone w Wielkiej Brytanii w Instytucie Badawczym w Princeton zostały przeprowadzone metodą podwójnie ślepej próby i kontrolowanym placebo.
Ich celem było sprawdzenie działania suplementu Altrient®C na stan skóry pod kątem jędrności oraz redukcji zmarszczek i drobnych linii wokół oczu.

W badaniu wzięło udział 41 osób zdrowych wieku 31-65 +, które zostały losowo podzielone na trzy grupy:

   Grupa A - spożywała 3000 mg Placebo dziennie

   Grupa B - spożywała 1000 mg Altrient® C (1 saszetka) i 2000 mg placebo dziennie

   Grupa C - spożywała 3000 mg Altrient®C (3 saszetki) dziennie

Uczestnicy zostali poinstruowani, aby w trakcie badania nie używać żadnych nawilżających produktów do pielęgnacji skóry. Jędrność i elastyczność skóry uczestników mierzono w pięciu punktach przy pomocy elektronicznego urządzenia do badania poziomu elastyczności skóry Cutometer MPA 580, Courage+ Khazaka GmbH. Przeprowadzono także badanie poziomu elastyczności skóry w 5 punktach wokół oczu.

Po 16 tygodniach, rezultaty były następujące:

Grupa B (1000 mg Altrient® C dziennie) nastąpił średni wzrost jędrności i elastyczności skóry o 35% oraz 8 procentowa redukcja drobnych linii i zmarszczek. 


Grupa C (3000 mg Altrient® C dziennie) - nastąpił imponujący 61% wzrost jędrności skóry i 14 procentowa redukcja drobnych linii i zmarszczek w stosunku do parametrów wyjściowych.

Grupa A (3000 mg Placebo) nie stwierdzono statystycznie istotnych zmian w jędrności skóry lub redukcji drobnych linii i zmarszczek.

Lipoosomalną Witaminę C
Altrient®

Witamina C

Procentowy wzrost jędrności skóry

Procentowy wzrost jędrności skóry

Procentowa redukcja drobnych linii i zmarszczek
Redukcja zmarszczek

Danny McCamlie, główny naukowiec kliniczny Princeton Clinical Reaserch stwierdził:
"Znanym faktem jest, że istnieje wyraźny związek pomiędzy procesem starzenia się skóry i poziomem witaminy C w organizmie. (…) Wynik przeprowadzonego badania utwierdził mnie w przekonaniu, że ten wyjątkowy, żelowy suplement diety - Altrient®C   może w sposób naturalny i wyjątkowo skuteczny osiągnąć rezultaty w ujędrnianiu skóry, których nie dało się uzyskać poprzez stosowanie kremów najlepszych marek stosowanych na skórę przez okres 8 tygodni.”

Badanie zostało przeprowadzone przez Princeton Consumer Research w Wielkiej Brytanii, a sponsorowane było przez firmę Abundance&Health oraz laboratoria LivonLabs.
Wynik został ogłoszony w Grudniu 2014.

Lipoosomalną Witaminę C
Altrient®

Witamina C

Inne preparaty o podobnym mechanizmie działania Tutaj >>>