Liposomalna witamina C Liposomalną Witaminę C
Altrient®

Witamina C

Liposomalna witamina C.

Przy okazji przeczytaj Taksówką do komórki >>>

Altrient C - Liposomalna witamina C - 30 saszetek x 1000 mg witaminy C + 1000 mg fosfolipidów lecytynowych

Ten wyjątkowy suplement został wyprodukowany w oparciu o bardzo silne i stabilne liposomy. Wysoka jakość liposomów jest gwarancją skutecznego pokonywania barier powodujących ograniczoną wchłanialność do wnętrza komórek.

Dzięki tej właściwości Liposomalna witamina C osiąga nawet 98 procentową biodostępność (wchłanialność do wnętrza komórki), niespotykaną pośród doustnych preparatów witaminowych dostępnych w sprzedaży.

Liposomy zastosowane w witaminie C Altrient LivOn Labs charakteryzuje najwyższa jakość jaka obecnie jest dostępna na światowym rynku.

Fosfolipidy, z których są zbudowane nie tylko pełnią funkcję ochronną i transportową dla witaminy C, ale również mają ogromne właściwości prozdrowotne.

Budowa liposomów jest identyczna z budową błony komórkowej, dzięki czemu z sprawnie wnikają do wnętrza komórek uszkodzonych przez stres oksydacyjny gdzie uwalniają zawartą w sobie witaminę C.

Witamina C umieszczona w żelowej kompozycji z łatwością prześlizguje się przez cały układ trawienny. Omijany jest efekt pierwszego przejścia przez wątrobę - zjawisko, któremu podlega proces wchłaniania wszystkich preparatów doustnych i które w znacznym stopniu ogranicza ich wchłanianie. 

Wykorzystanie metody enkapsulacji liposomalnej sprawia że suplementy Altrient™ gwarantują wielokrotnie silniejsze, skuteczniejsze i szybsze działanie aniżeli pozostałe doustne formy witaminy C dostępne na rynku.

Altrient™ jest bezpieczny dla żołądka i wątroby.

WAŻNE!

W preparacie Witamina C AltrientC użyto L-Askrobinianu Sodu.(lewoskrętny) 
Pochodzi on z niemodyfikowanej genetycznie kukurydzy i jest bardzo dobrze tolerowany. Jego pH to 6,5. 

Odpowiedni poziom pH oraz fakt, że witamina “zamykana” jest liposomach sprawia, że unikamy zakwaszenia organizmu i związanego z nim dyskomfortu.

Liposomy wykonane są z fosfolipidów z certyfikowanej soi nie modyfikowanej genetycznie zawierających fosfatydylocholinę bogatą w wielonienasycone kwasy tłuszczowe m.in. omega-3 i omega-6 oraz cholinę - składniki niezbędne dla zdrowia i długowieczności każdej komórki.

Białka soi, mogące powodować reakcję alergiczną, zostały usunięte. 

Altrient C dla Zdrowia i Urody

Witamina C:

  • pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym i w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry, naczyń krwionośnych, kości, chrząstki, zębów i dziąseł
  • pomaga w regeneracji zredukowanej formy witaminy E- witaminy młodości, oraz zwiększa przyswajanie żelaza
  • przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego
  • wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i odpornościowego
  • pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych
  • przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
  • szczególnie polecana w okresie przeziębień.

Według badań przeprowadzonych przez specjalistów w Aspen Clinical Research oraz Princeton Institute już po 28 dniach stosowania 3 saszetek dziennie stan skóry poprawia się o 33%, a po 4 miesiącach aż o 61%!

Przeczytaj Skóra zawsze Młoda 

Altrient C to silny „kosmetyk wewnętrzny” o szerokim spektrum działania przyczyniający się do zachowania optymalnego zdrowia, dobrego samopoczucia i pięknego, młodego wyglądu w sposób całkowicie bezpieczny dla żołądka i wątroby.

Liposomalna witamina C.
W opakowaniu znajduje się 30 saszetek, zupełnie niepodobnych do powszechnie spotykanych, w których znajduje się oleista substancja. To właśnie fosfolipidy w których zawarta witamina C. Fosfolipidy saszetce mają kolor od pomarańczowego do ciemno brązowego.

 Liposomalna Witamina C w saszetkach

Dlaczego taka dziwna saszetka? Czy to takie ważne?
Ważniejsze niż mogłoby się wydawać!

Folia laminowana dwoma warstwami polietylenu skutecznie chroni preparat przed utlenieniem, wypłukaniem lub zawilgoceniem. Szczególnie utlenienie witaminy C jest tu istotnym elementem, na które może być narażony produkt liposomalny w pojemnikach wielokrotnego użytku np. butelka.

Pojedyncze porcje suplementu są bardzo wygodne w użyciu i pozwalają na bezpieczne przyjmowanie preparatu w każdej sytuacji.

Zaleca się spożycie jednej saszetki dziennie. 

Należy oderwać lub odciąć końcówkę saszetki i wycisnąć jej zawartość wprost do ust lub do 30-60 ml soku czy wody źródlanej w temperaturze pokojowej lub nieco poniżej.

Nie zaleca się dodawania preparatu do ciepłych napoi oraz urządzeń do miksowania takich jak blendery, sokowirówki czy miksery. 

Zaleca się spożycie suplementu na czczo, co najmniej 15 minut przed jedzeniem. 

Wszystkie suplementy z serii Altrient® można spożywać jednocześnie. 

Nie należy suplementu zamrażać lub poddawać promieniowaniu słonecznemu przez dłuższy okres czasu.

Przestrzegając zasad przechowywania AltrientC® zachowuje 100% efektywności przez okres minimum 12 miesięcy od daty produkcji. Data przydatności do spożycia znajduje się na pudełku oraz na każdej saszetce.

Liposomalna Witamina C

 Liposomalna witamina C konserwowana jest alkoholem - vol 12%.

Liposomalną Witaminę C
Altrient®

Witamina C